VOLTCRAFT DL- USB запишувач на податоци 180THP

4.425,00 ден.   Спореди

Запишувачот на податоци се програмира и чита преку USB. Метеролошките податоци може да се преснимат и на компјутер.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.425,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Запишувачот на податоци се програмира и чита преку USB. Метеролошките податоци може да се преснимат и на компјутер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка