Voltcraft CT-2 тестери за кабел

2.950,00 ден.   Спореди

Тестер за кабли за RJ45/11 модуларни конектори(UTP/STP) и BNC системи. Секоја жица во поврзаниот систем е одделно проверена и функцијата на секоја жица е прикажана на екран. Одвивањето на тестот може ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестер за кабли за RJ45/11 модуларни конектори(UTP/STP) и BNC системи. Секоја жица во поврзаниот систем е одделно проверена и функцијата на секоја жица е прикажана на екран. Одвивањето на тестот може да се контролира мануелно или автоматски.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка