VOLTCRAFT COMBO 90 лаптоп-МРЕЖЕН ДЕЛ

7.375,00 ден.   Спореди

За дома, во автомобил или дури во авион. Со лаптоп-мрежен дел Combo 90 секогаш го обезбедувате вашиот лаптоп со струја.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.375,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За дома, во автомобил или дури во авион. Со лаптоп-мрежен дел Combo 90 секогаш го обезбедувате вашиот лаптоп со струја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка