VOLTCRAFT 3 X 230V/80A

11.623,00 ден.   Спореди

Дигитални активна енергија за DIN-железнички монтажа (1 MW) со DIN 50022. Во не-оптоварување за напојување и на екранот ќе се појави време. Уредот бара нивна сопствена употреба за 0,5 В.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.623,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитални активна енергија за DIN-железнички монтажа (1 MW) со DIN 50022. Во не-оптоварување за напојување и на екранот ќе се појави време. Уредот бара нивна сопствена употреба за 0,5 В.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка