Voltcraft® Станица за полнење на олово-киселински батерии CT-1500PB

5.546,00 ден.   Спореди

Станицата за полнење од Voltcraft® ви гарантира дека олово-киселинските батерии ќе ви бидат секогаш 100% наполнети, и ќе имаат долг животен век. Ова е загарантирано со завршниот напон на полнење со к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.546,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Станицата за полнење од Voltcraft® ви гарантира дека олово-киселинските батерии ќе ви бидат секогаш 100% наполнети, и ќе имаат долг животен век. Ова е загарантирано со завршниот напон на полнење со контрола на температура. Има 5 програми на полнење и одржување за да се добие најдоброто од батериите, без многу напор. Дури и по отстранување на батериите, со програмата ""презимување” симулира влезни услови за да гарантира дека батеријата е подготвена за работа напролет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка