VOLTCRAFT полнач на батерија BC-024-20AT

27.435,00 ден.   Спореди

Професионален и компактен полнач на батерии од олово со 4 нивоа на полнење. Ова овозможува ефикасно и прецизно полнење до 100% од капацитетот на батеријата. Со оваа иновативна процедура на полнење, жи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 27.435,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионален и компактен полнач на батерии од олово со 4 нивоа на полнење. Ова овозможува ефикасно и прецизно полнење до 100% од капацитетот на батеријата. Со оваа иновативна процедура на полнење, животниот век на батеријата ќе се продолжи а старите батерии ќе можат повторно да се користат. Компактните димензии овозможуваат лесна употреба во автомобилот, бродот, итн. Напонот може да се пренесе на следниве батерии со DIP приклучоци: олово-киселински; со олово гел; олово киселина и олово калциум. Може да се употребува со вклучување на полначот како постојан напојувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка