VOLTCRAFT МУЛТИТЕСТЕР MT-52 - 5 Во 1 Мулти-DMM

6.195,00 ден.   Спореди

Додатни функции за мерење звук, температура,влажност итн. Вкл. K- сензор за температура.Робустна маска со заштита од мека гума.

Универзалниот мултиметар е и хоби, рачен алат и повеќекратн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.195,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Додатни функции за мерење звук, температура,влажност итн. Вкл. K- сензор за температура.Робустна маска со заштита од мека гума.

Универзалниот мултиметар е и хоби, рачен алат и повеќекратно корисен апарат за домаќинството. Покрај основните мерења карактеристични за еден мултиметар, на располагање ви се и функциите за мерење светлина, звук, влажност и температура. Заштитата од мека гума се грижи за заштита од удари.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка