Voltcraft Мрежен уред за постојан напон FSP-11312

6.077,00 ден.   Спореди

Линеарниот напојувач ги исполнува условите за работа во лаборатории, индустрии и работилници. Предностите на линеарни технологија во поглед на напојувач на вклучување се добрата и едноставна конструкц...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.077,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Линеарниот напојувач ги исполнува условите за работа во лаборатории, индустрии и работилници. Предностите на линеарни технологија во поглед на напојувач на вклучување се добрата и едноставна конструкција, и излезен напон кој е ослободен од импулсните мешање. Се издвојува поради својот висок квалитет и бескомпромисен однос на цена / квалитет.

Кабел за напојување не е вклучен

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка