VOLTCRAFT конвертор за еднаков напон 12-24 V

4.779,00 ден.   Спореди

Конверторот овозможува работата на уреди од 24 V- со нормален 12 V напојувач од автомобилот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.779,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конверторот овозможува работата на уреди од 24 V- со нормален 12 V напојувач од автомобилот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка