VN7-792G-75N1, 17.3" FHD IPS, Intel Core i7-6700HQ, NVIDIA GeForce GTX 960M with 4 GB, 8 GB DDR3, 1TB HDD, DVDRW, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet,  BT, Linux

VN7-792G-75N1, 17.3" FHD IPS, Intel Core i7-6700HQ, NVIDIA GeForce GTX 960M with 4 GB, 8 GB DDR3, 1TB HDD, DVDRW, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux

65.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 65.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка