VIVAX VOX prenosno radio CD-108W, Zvucnici 2x 3 W, Ostanato: FM/AM radio,CD/MP3 player,USB, dalec

3.100,00 ден.   Спореди

VIVAX VOX prenosno radio CD-108W, Zvucnici 2x 3 W, Ostanato: FM/AM radio,CD/MP3 player,USB, dalecinski upravuvac. CD/MP3 player FM/AM radio SD card USB daljinski upravljac
Гаранција: 12 месеци Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.100,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX VOX prenosno radio CD-108W, Zvucnici 2x 3 W, Ostanato: FM/AM radio,CD/MP3 player,USB, dalecinski upravuvac. CD/MP3 player FM/AM radio SD card USB daljinski upravljac
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка