VIVAX TPC-7100, Single core Cortex A8 1,0GHz, 512MB DDRIII, 8GB up to 32GB, Android OS 4.0, 7" 800 x 480 TFT, WiFi, Camera 0,3MP , Support za 3G USB dongle, 2400mAH, 350g

4.171,00 ден.   Спореди

VIVAX TPC-7100, Single core Cortex A8 1,0GHz, 512MB DDRIII, 8GB up to 32GB, Android OS 4.0, 7" 800 x 480 TFT, WiFi, Camera 0,3MP , Support za 3G USB dongle, 2400mAH, 350g


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.171,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX TPC-7100, Single core Cortex A8 1,0GHz, 512MB DDRIII, 8GB up to 32GB, Android OS 4.0, 7" 800 x 480 TFT, WiFi, Camera 0,3MP , Support za 3G USB dongle, 2400mAH, 350g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка