VIVAX tablet TPC-101130 TPC-101130, 10,1 in, IPS/PLS, 1280x800, Quad Core, 1,3 GHz, Android 4.4, 10

8.700,00 ден.   Спореди

VIVAX tablet TPC-101130 TPC-101130, 10,1 in, IPS/PLS, 1280x800, Quad Core, 1,3 GHz, Android 4.4, 1024 MB, 8 GB. Димензије [мм] 254 x 172.65 x 9.8 Тежина [г] 610 Маkc. проширивост СД цард [ГБ] 32 Камер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 8.700,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX tablet TPC-101130 TPC-101130, 10,1 in, IPS/PLS, 1280x800, Quad Core, 1,3 GHz, Android 4.4, 1024 MB, 8 GB. Димензије [мм] 254 x 172.65 x 9.8 Тежина [г] 610 Маkc. проширивост СД цард [ГБ] 32 Камера предњ [Мпиkc] 2MP Камера стражњ [Мпиkc] 5MP AF Мрежа Bluetooth 4.0, ГПС da, Батерија [мАх] 7000
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка