Vivax Smart Point X450 blue, 4,5", IPS, 854x480, Quad-Core, Interna memorija 8GB, RAM 1GB, Android 5

3.990,00 ден.   Спореди

Vivax Smart Point X450 blue, 4,5", IPS, 854x480, Quad-Core, Interna memorija 8GB, RAM 1GB, Android 5.1, 3G,2G, Zadna kamera 5MP, Predna 0.4MP, Bluetooth 4.0, baterija 1600 mAh (6 saati), Punjac, USB k...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Vivax Smart Point X450 blue, 4,5", IPS, 854x480, Quad-Core, Interna memorija 8GB, RAM 1GB, Android 5.1, 3G,2G, Zadna kamera 5MP, Predna 0.4MP, Bluetooth 4.0, baterija 1600 mAh (6 saati), Punjac, USB kabel, slusalki, zastitna folija
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка