Vivax Juicer AJ-500 White

2.126,00 ден.   Спореди

MALI KUJNSKI APARATI SOKOVNIK Vivax Vivax VIVAX HOME sokovnik AJ-500, Moćnost 500 W, Ostanato: 2 brzini, sad za otpad: 920 ml, sad za sok: 450 ml, sigurnosen prekinuvač, Boja bijela


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.126,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MALI KUJNSKI APARATI SOKOVNIK Vivax Vivax VIVAX HOME sokovnik AJ-500, Moćnost 500 W, Ostanato: 2 brzini, sad za otpad: 920 ml, sad za sok: 450 ml, sigurnosen prekinuvač, Boja bijela

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка