VIVAX IMAGO LED TV-48LE70, Full HD, DVB-, Dijagonala 48" / 121 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080,

VIVAX IMAGO LED TV-48LE70, Full HD, DVB-, Dijagonala 48" / 121 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080,

22.698,00 ден.   Спореди

VIVAX IMAGO LED TV-48LE70, Full HD, DVB-, Dijagonala 48" / 121 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svjetlina 300 cd/m2,Контраст 3000:1, Видлјиви кут (хор.) 176 °, Видлјиви кут (вер.) 176 °, Вријеме о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 22.698,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX IMAGO LED TV-48LE70, Full HD, DVB-, Dijagonala 48" / 121 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svjetlina 300 cd/m2,Контраст 3000:1, Видлјиви кут (хор.) 176 °, Видлјиви кут (вер.) 176 °, Вријеме одзива 5 мс, ХДМИ 3, Цомпонент 1, СЦАРТ 1, 1, УСБ 1, Хотел моде Енергетска класа А
Гаранција: 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка