VIVAX IMAGO LED TV-32LE11, FullHD, DVB-T, MPEG4,.MKV

23.930,00 ден.   Спореди

LED TV-32LE11 , Dijagonala 32" / 82 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svjetlina 4000 cd/m2, Kontrast 1000000, Vidljivi kut (hor.) 178 °, Vidljivi kut (ver.) 178 °, Vrijeme odziva 6,5 ms, VESA 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 23.930,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED TV-32LE11 , Dijagonala 32" / 82 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svjetlina 4000 cd/m2, Kontrast 1000000, Vidljivi kut (hor.) 178 °, Vidljivi kut (ver.) 178 °, Vrijeme odziva 6,5 ms, VESA 200x100, SCART 1, HDMI 3, 1, USB 1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка