VIVAX IMAGO digitalni okvir za slike DPF-003

2.824,00 ден.   Спореди

VIVAX digitalni okvir za slike DPF- 003
zaslon 7”
pregled fotografija JPEG formata
podržane SD kartice
USB2.0 utor
Kalendar


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.824,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX digitalni okvir za slike DPF- 003
zaslon 7”
pregled fotografija JPEG formata
podržane SD kartice
USB2.0 utor
Kalendar

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи