Vivax HOME vaga telesna BAP-153

901,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME telesna vaga BAP-153, Kapacitet: 150 kg, najmala merna edinica: 0,1 kg,avtomatsko isklučivanje, avtomatsko postavuvaanje na nula, indikator na nizok kapacitet na baterija


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 901,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME telesna vaga BAP-153, Kapacitet: 150 kg, najmala merna edinica: 0,1 kg,avtomatsko isklučivanje, avtomatsko postavuvaanje na nula, indikator na nizok kapacitet na baterija

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка