VIVAX HOME vaga telesna BAH-152, покажува висина на масти и вода

1.130,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME vaga telesna BAH-152. Макс. мерена маса [кг] 150, Мин. мерена маса [г] 100, LCD display, покажува висина на масти и вода во организмот, најмала мерна единица на масти и вода: 0,1%, автоматс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.130,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME vaga telesna BAH-152. Макс. мерена маса [кг] 150, Мин. мерена маса [г] 100, LCD display, покажува висина на масти и вода во организмот, најмала мерна единица на масти и вода: 0,1%, автоматско исклучување, индикатор на капацитетот на батеријата.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка