Vivax Home uljen radijator OH-112500F

3.095,00 ден.   Спореди

MALI KUJNSKI APARATI RADIATORI NA MASLO Vivax Vivax 11 rebara, snaga 2500+400W, sa ventilatorom, 3 stupnja snage, promijenjivi termostat, zaštita od pregrijavanja


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.095,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MALI KUJNSKI APARATI RADIATORI NA MASLO Vivax Vivax 11 rebara, snaga 2500+400W, sa ventilatorom, 3 stupnja snage, promijenjivi termostat, zaštita od pregrijavanja

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка