VIVAX HOME pravosmukalka VCC-2000WP

3.807,00 ден.   Спореди

VCC 2000WP е целосно нов објект во асортиманот на Vivax дома сегмент. Неговиот дизајн, перформанси и ефикасност за да одговараат на секој дом. А посебна сила му дава една метална телескопска цевка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.807,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VCC 2000WP е целосно нов објект во асортиманот на Vivax дома сегмент. Неговиот дизајн, перформанси и ефикасност за да одговараат на секој дом. А посебна сила му дава една метална телескопска цевка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка