VIVAX HOME PRAVOSMUKALKA VC-1400WD

4.785,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME PRAVOSMUKALKA VC-1400WD, Moćnost 1400 W, Ostanato: suvo i mokro usisavanje (moznost za usisavanje na voda), kapacitet na inox rezervoar 20L, plastična cevka vo 2 dela, HEPA filter, hartiena...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.785,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME PRAVOSMUKALKA VC-1400WD, Moćnost 1400 W, Ostanato: suvo i mokro usisavanje (moznost za usisavanje na voda), kapacitet na inox rezervoar 20L, plastična cevka vo 2 dela, HEPA filter, hartiena vrekicka

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка