VIVAX HOME mikrovalna pecnica s pekačem kruha MWO-2809 B

9.559,00 ден.   Спореди

MWO-2809 B, Snaga 900 W, Grill 1000 W, Volumen pećnice 28 l, Ostalo pekač kruha, konvekcija: 2500 W, 5 razina snage, 95 minutni timer, sat, zaštitno zaključavanje, Boja srebrna, Dimenzije uređaja (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.559,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MWO-2809 B, Snaga 900 W, Grill 1000 W, Volumen pećnice 28 l, Ostalo pekač kruha, konvekcija: 2500 W, 5 razina snage, 95 minutni timer, sat, zaštitno zaključavanje, Boja srebrna, Dimenzije uređaja (ŠxVxD) 52,0 x 51,0 x 35,5 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка