VIVAX HOME mikrobranova pečka MWO-2081 W

3.830,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME mikrobranova pečka MWO-2081 W, Moćnost 800 W, Volumen na pečkata 20 l, Ostanato 5 nivoa na moćnost, 35-minuten timer, programa za odleduvanje, Boja bela, Dimenzii n auredot (ŠxVxD) 44.0x33...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.830,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME mikrobranova pečka MWO-2081 W, Moćnost 800 W, Volumen na pečkata 20 l, Ostanato 5 nivoa na moćnost, 35-minuten timer, programa za odleduvanje, Boja bela, Dimenzii n auredot (ŠxVxD) 44.0x33.5x25.7 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка