VIVAX HOME friteza FF-2400 IX

VIVAX HOME friteza FF-2400 IX

2.645,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME friteza FF-2400 IX
Moćnost 2400 W, kapacitet 3 litri, termostat, boja Inox


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.645,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME friteza FF-2400 IX
Moćnost 2400 W, kapacitet 3 litri, termostat, boja Inox

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи