VIVAX HOME цедило за овошје/зеленчук CJ-40 Снага 40 W, капацитет на садот 1,2 LIT, ротација во два

799,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME цедило за овошје/зеленчук CJ-40 Снага 40 W, капацитет на садот 1,2 LIT, ротација во двата смера, магацин за кабел, пластичен затварач
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 799,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME цедило за овошје/зеленчук CJ-40 Снага 40 W, капацитет на садот 1,2 LIT, ротација во двата смера, магацин за кабел, пластичен затварач
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка