VIVAX HOME тостер TS-750 BL Моќност 750 W,фиксна грилл решетка, нелеплива површина, светлосен индик

890,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME тостер TS-750 BL Моќност 750 W,фиксна грилл решетка, нелеплива површина, светлосен индикатор за работа.
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 890,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME тостер TS-750 BL Моќност 750 W,фиксна грилл решетка, нелеплива површина, светлосен индикатор за работа.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка