VIVAX HOME рачен миксер SB-250WH, 250W, 2 брзини (нормална и турбо), нож од нерѓосувачки челик, одде

690,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME mikser racen SB-250WH, 250W, 2 брзини (нормална и турбо), нож од нерѓосувачки челик, одделива дршка заради полесно чистење. Одлично помагало во секоја кујна!
Гаранција: 12 месеци
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME mikser racen SB-250WH, 250W, 2 брзини (нормална и турбо), нож од нерѓосувачки челик, одделива дршка заради полесно чистење. Одлично помагало во секоја кујна!
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка