VIVAX HOME миксер рачен SB-1701, Моќност 170 W, edna brzina, stainless steel ostrilo

499,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME миксер рачен SB-1701, Моќност 170 W, edna brzina, stainless steel ostrilo, boja belo/crvena
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME миксер рачен SB-1701, Моќност 170 W, edna brzina, stainless steel ostrilo, boja belo/crvena
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Imate li kontakt talefon ,kako se dostavuva,trosoci za dostava,toa nemozam da najdam na stranava a sakam i dr.proizbodi.Kontakt 070202254