VIVAX HOME микровална печка MWO-2083S, Снага 800 W, Волумен 20 l,

3.900,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME MWO-2083S микровална печка, Снага 800 W, Волумен 20 l, Димензии (SxVxD) 44,33,26 cm, 95-минутни тимер, програм за одледување, функција за заклучување од деца.
Гаранција: 12 месеци
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME MWO-2083S микровална печка, Снага 800 W, Волумен 20 l, Димензии (SxVxD) 44,33,26 cm, 95-минутни тимер, програм за одледување, функција за заклучување од деца.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка