VIVAX COOL

VIVAX COOL

12.484,00 ден.   Спореди

VIVAX COOL, air conditioner ACP-12CH35GEEO, 3.5kW, cooling/heating


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.484,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX COOL, air conditioner ACP-12CH35GEEO, 3.5kW, cooling/heating

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка