VIVANCO FMH-6180 БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ

4.180,00 ден.   Спореди

Безжичен комплет на слушалки со високосјајна оптика и прекрасен дизајн кој гарантира одличен звук.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен комплет на слушалки со високосјајна оптика и прекрасен дизајн кој гарантира одличен звук.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка