Villa Antinori Rosso 2

365,00 ден.   Спореди

Производител: Villa Antinori
Шифра на производ: 351110
UPC: 8001935221906
Волумен [ml] : 750
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија
Категорија : Кабернет Савињон, Мерло...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 365,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Villa Antinori
Шифра на производ: 351110
UPC: 8001935221906
Волумен [ml] : 750
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија
Категорија : Кабернет Савињон, Мерлот и Сирах

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка