Video doorphone PST-VD906C

10.900,00 ден.   Спореди

PST-VD906C
(Color)Handfree Color video doorphone for villa
■ 7'' flat color CRT monitor(Plastic);outdoor station:metal case;
■ CMOS camera,handfree,audio and video communication;
■...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 10.900,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PST-VD906C
(Color)Handfree Color video doorphone for villa
■ 7'' flat color CRT monitor(Plastic);outdoor station:metal case;
■ CMOS camera,handfree,audio and video communication;
■unlock, intercom, call other monitors, monitor outside
■Light source: 6 IR LED
■Connection: 4 wire (Up to 4 monitors);

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка