VIBE X2,(GOLD)  5" 1080 x 1920 px IPS LCD, GSM, Micro SIM, 4G,CPU Octa-core 2.0 GHz MediatTek MT6595m - True8Core, RAM 2 GB, MEM 32 GB, no card slot, 13 MP, 4160 x 3120 pix, 5MP (SEC),WLAN,BT, Android v4.4(KitKat), bat.Li-Po 2300 mAh,screen protector

VIBE X2,(GOLD) 5" 1080 x 1920 px IPS LCD, GSM, Micro SIM, 4G,CPU Octa-core 2.0 GHz MediatTek MT6595m - True8Core, RAM 2 GB, MEM 32 GB, no card slot, 13 MP, 4160 x 3120 pix, 5MP (SEC),WLAN,BT, Android v4.4(KitKat), bat.Li-Po 2300 mAh,screen protector

23.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 23.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка