VGA PCI карта. HP D5064-6048 Matrox MGI G100A/4/HP 4MB AGP Video Board

2.100,00 ден.   Спореди

HP D5064-6048 Matrox MGI G100A/4/HP 4MB AGP Video Board, PCI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.100,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP D5064-6048 Matrox MGI G100A/4/HP 4MB AGP Video Board, PCI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка