VGA PALIT NVIDIA GT 220 512MB 128Bit DDR2, CRT+DVI

2.730,00 ден.   Спореди

Graficki procesor: nVidia® GeForce® GT220i Memorija 512MB GDDR2 128bit Slot : PCI-Express 2.0 Stream procesor: 96 Takt na jadro: 1600Mhz Takt na memorije 700Mhz Prikljucoci: HDMI, DVI-I Dual Link, VGA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 2.730,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Graficki procesor: nVidia® GeForce® GT220i Memorija 512MB GDDR2 128bit Slot : PCI-Express 2.0 Stream procesor: 96 Takt na jadro: 1600Mhz Takt na memorije 700Mhz Prikljucoci: HDMI, DVI-I Dual Link, VGA D-sub Garancija: 24 meseca

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка