VGA Multiplier 8port Gembird GVS128
VGA Multiplier 8port Gembird GVS128

VGA Multiplier 8port Gembird GVS128

1.380,00 ден.   Спореди

GVS128 VGA multiplier

Sends PC video output to 8 monitors
* 1 input HD DB15 female connector
* 8 output HD DB15 female connectors

* Resolution: up to 2048x1536 pixels
*...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.380,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GVS128 VGA multiplier

Sends PC video output to 8 monitors
* 1 input HD DB15 female connector
* 8 output HD DB15 female connectors

* Resolution: up to 2048x1536 pixels
* Horizontal sync frequency range: 30-200 KHz
* Vertical sync refresh range: 43-150 HZ
* Bandwidth: 200MHz at -3dB
* Power supply adapter: DC 7V 500mA, 2 mm center pin
* Dimensions L x W x H, mm: 191x85x55

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка