VGA heatsink overclocker cooler system

337,00 ден.   Спореди

VGA heatsink overclocker cooler system


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 337,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VGA heatsink overclocker cooler system

Тип на вентилатор VGA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка