VGA Cooler DeepCool V50

210,00 ден.   Спореди

Application For 55mm Mounting holes

NIVDIA Geforce 4 Ti 4200/4800
NIVDIA Geforce FX 5900/6200/6600
NIVDIA Geforce 7300GS/7300GT/7600GS
NIVDIA Geforce 8500GT

Overall Dimen...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 210,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Application For 55mm Mounting holes

NIVDIA Geforce 4 Ti 4200/4800
NIVDIA Geforce FX 5900/6200/6600
NIVDIA Geforce 7300GS/7300GT/7600GS
NIVDIA Geforce 8500GT

Overall Dimension 57X57X20mm
Fan Dimension Ф50X10mm
Bearing Type Hydro Bearing
Fan Speed 3400±10%RPM

More Info: http://www.deepcool.com/product/dcoolingaccessory/vga/2013-12/45_603.shtml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка