VGA AS ENGT440/DI/1GD3

3.950,00 ден.   Спореди

ENGT440/DI/1GD3, NVIDIA GeForce, GT440, PCIe x16, 1024 MB, DDR3, 128-bit, Radni takt GPU 810 MHz, Takt memorije 1820 MHz, DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.950,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGT440/DI/1GD3, NVIDIA GeForce, GT440, PCIe x16, 1024 MB, DDR3, 128-bit, Radni takt GPU 810 MHz, Takt memorije 1820 MHz, DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT440
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка