VGA AS EAH6670/DIS/1GD5

4.638,00 ден.   Спореди

EAH6670/DIS/1GD5, ATi Radeon, HD6670, PCIe x16, 1024 MB, DDR5, 128-bit, Radni takt GPU 810 MHz, Takt memorije 4000 MHz, DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, 1x Display port, HDMI, 2560x1600, DVI-D-sub adapter;...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.638,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH6670/DIS/1GD5, ATi Radeon, HD6670, PCIe x16, 1024 MB, DDR5, 128-bit, Radni takt GPU 810 MHz, Takt memorije 4000 MHz, DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, 1x Display port, HDMI, 2560x1600, DVI-D-sub adapter; Podrška za AMD Eyefinity

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD6670
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка