VGA AS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP)

1.550,00 ден.   Спореди

EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP), ATi Radeon, HD5450, PCIe x16, 1024 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 650 MHz, Takt memorije 800 MHz, DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600, 2-slot Low Profile Bracket


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.550,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP), ATi Radeon, HD5450, PCIe x16, 1024 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 650 MHz, Takt memorije 800 MHz, DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600, 2-slot Low Profile Bracket

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD5450
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка