VGA AFOX NVIDIA GeForce 9500GT 1GB PCI Express

1.090,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 1GB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-1024D2H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.090,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 1GB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-1024D2H1

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка