VGA AFOX ATI Radeon HD4670 1GB PCI Express

1.799,00 ден.   Спореди

AFOX ATI HD4670 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset HD4670 650MHz Core Clock, Memory clock 1400MHz, HDMI, DVI, VGA, AF4670-1024D3H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX ATI HD4670 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset HD4670 650MHz Core Clock, Memory clock 1400MHz, HDMI, DVI, VGA, AF4670-1024D3H1

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD4670
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка