VERITON M2611G, i3-2130, 4GB DDR3, 500GB, DVD RW, USB keyboard & mouse, Windows7 PR64 /W8 PR64 Dual Load

VERITON M2611G, i3-2130, 4GB DDR3, 500GB, DVD RW, USB keyboard & mouse, Windows7 PR64 /W8 PR64 Dual Load

28.644,00 ден.   Спореди

VERITON M2611G, i3-2130, 4GB DDR3, 500GB, DVD RW, USB keyboard & mouse, Windows7 PR64 /W8 PR64 Dual Load


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 28.644,00 ден.

пред 8 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VERITON M2611G, i3-2130, 4GB DDR3, 500GB, DVD RW, USB keyboard & mouse, Windows7 PR64 /W8 PR64 Dual Load

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка