Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. adapter

692,00 ден.   Спореди

Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 692,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. adapter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка