Verbatim AZO CD-R
Verbatim AZO CD-R
Verbatim AZO CD-R

Verbatim AZO CD-R

478,00 ден.   Спореди

Verbatim, AZO CD-R, високо квалитетни ЦД при чија изработка е користена технологијата МКМ со што обезбедува висок квалитет за секој запис.Капацитет: 700MB, брзина 52X, пакување: 50 ком. Површина на ди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 478,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 530,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Verbatim, AZO CD-R, високо квалитетни ЦД при чија изработка е користена технологијата МКМ со што обезбедува висок квалитет за секој запис.Капацитет: 700MB, брзина 52X, пакување: 50 ком. Површина на диск:кристален.Повеќе информации за производот тука

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка