VDE ШПИЦЕСТА КЛЕШТА СО ЗАКРИВЕН ВРВ KNIPEX 2526

2.478,00 ден.   Спореди

Плочеста клешта закривена со назабена површина за фаќање, изработена од специјален челик за алати калена со масло а врвовите индукциски калени.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.478,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Плочеста клешта закривена со назабена површина за фаќање, изработена од специјален челик за алати калена со масло а врвовите индукциски калени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка